Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KoImaCitDaBogDaMuCrkoKomp - IP 193.104.68.59:27035
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Od 1. avgusta 2013. promenjena je IP adresa servera:

193.104.68.59:27035

Pozdrav...
Zadnje teme
» slot za ex igraca
o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime13.04.18 7:32 od eXeQtOr

» PROMENA IP ADRESE
o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime02.08.13 10:50 od Admin

» Ajde bre 0rth0doX ne znas nista,molim za unban!
o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime02.07.13 8:33 od TebRex^BosS

» lega unban na snow.razlog aim :D
o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime25.06.13 11:44 od IvaN

» Odbanujte me, ili gasim server!
o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime05.06.13 10:12 od IvaN


 

 o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
TrailoAkaTrance
Administrator
TrailoAkaTrance


Broj poruka : 53
Datum upisa : 07.05.2011
Godina : 37
Lokacija : Zemlja Srbija

o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Empty
PočaljiNaslov: o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!   o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime29.06.11 11:57

Zdravo drugari Smile
bounce bounce bounce bounce bounce
Ban Information
Name: Trance
SteamID: STEAM_0:0:1318505706
Reason: zdravo majmune
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: vlada
Admin SteamID: STEAM_0:0:1056

Jednom sam banovan greskom od strane Kristine, drugi i treci put zato sto se B-Rabit iznervirao na mene, sad valjda sto navodno imam cit, wh ili aim, n znam, posto je kao razlog navedeno...mozete i sami videti sta.

Skor mi je bio u plusu, n znam tacno, al od prilike 13:3 mozda 15:4, zao mi je sto nisam snimao demo, a ban sam dobio kad sam ostao sam vs. 4 ct-a, kren'o sam kroz sredinu s emkom i prigusom, ubio 1, zatim 2, a zatim ete ti treci ct i njega sam ubio (da docaram: izlazili su jedan po jedan i svi su izasli ispred mene, to jes na isto mesto na sredini mape iz njihove baze, cini mi se dvoica levo i jedan desno), uz put sam uzeo drugu emaru od jednog od ove troice sa poda (nije bila s prigusivacem, al je bar imala metkove) i cetvrti kanter krece da puca, ja se okrenem i raspalim rafal, i on zalegne (dosao mi je s ledja, razdaljina je bila mozda metar)
Kolko je ko od ovih ct-a imao hp-a ne znam, al sigurno nisu bili sa 100hp-a, toliko dugo igram na ovom serveru, i ko zna kolko me je admina proveravalo. Stvarno ne koristim nikakav cit, nit ga imam u kompu, za razliku od mnogih maloumnika sto povremeno pale cit. i da - na kraju sam video komentar nekog od kantera: "da da da", a zatim sam dobio ban.
Iskreno, nisam mislio da je Vlada, nit Who, reko mora da je neki drugi, to jes treci admin.
Al aj sad, nema veze.

Meni je sens na misu 6.5 ili 6.7 posto nemam podlogu za mis vec mi stoji na stolu, i ne zalim se, fino radi.
I nemam sluske, imam 5.1, i kad igram uvek obracam paznju na to gde je ko od mojih zaginuo posto tako od prilike mogu odrediti gde se neko nalazi od protivnika.

Aj da su mi istrcala njih troica od jedared a ja ih iz rafala sve pobio pa i da bude sumnjivo, jedan po jedan izlaze i redom ih pakujem, a ovog cetvrtog kako sam kill, to jes bilo smesno al nisam ja kriv sto me puni u ledja i ne ubija me, sta sam trebao da uradim, da ga gledam?!

...i...sta kazete?...ima li sanse za unban?...? bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TrailoAkaTrance?feature=mhee
0rth0doX

0rth0doX


Broj poruka : 7
Datum upisa : 09.06.2011

o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Empty
PočaljiNaslov: Re: o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!   o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime29.06.11 21:24

Nema ti spasa bratori... imo si cit ko i ja ili si ga palio s vremena na vreme... hmm i to je sumnjivo sto nisi demo snimio xD
Nazad na vrh Ići dole
IvaN
Administrator
IvaN


Broj poruka : 134
Datum upisa : 06.06.2010
Lokacija : Beograd

o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Empty
PočaljiNaslov: Re: o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!   o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime30.06.11 8:52

Unban
Nazad na vrh Ići dole
Relativno los :)




Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.09.2011
Godina : 37
Lokacija : raska

o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Empty
PočaljiNaslov: Re: o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!   o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime20.09.11 3:12

ALA SI GA DOCARAOOOOOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Empty
PočaljiNaslov: Re: o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!   o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
o5 ja i o5 zbog BANA, QQ Mene!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: KoImaCitDaBogDaMuCrkoKomp :: ZAHTEV ZA UNBAN-
Skoči na: