Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KoImaCitDaBogDaMuCrkoKomp - IP 193.104.68.59:27035
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Od 1. avgusta 2013. promenjena je IP adresa servera:

193.104.68.59:27035

Pozdrav...
Zadnje teme
» slot za ex igraca
[Jaksha] Unban... Icon_minitime13.04.18 7:32 od eXeQtOr

» PROMENA IP ADRESE
[Jaksha] Unban... Icon_minitime02.08.13 10:50 od Admin

» Ajde bre 0rth0doX ne znas nista,molim za unban!
[Jaksha] Unban... Icon_minitime02.07.13 8:33 od TebRex^BosS

» lega unban na snow.razlog aim :D
[Jaksha] Unban... Icon_minitime25.06.13 11:44 od IvaN

» Odbanujte me, ili gasim server!
[Jaksha] Unban... Icon_minitime05.06.13 10:12 od IvaN


 

 [Jaksha] Unban...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Jaksha




Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2011

[Jaksha] Unban... Empty
PočaljiNaslov: [Jaksha] Unban...   [Jaksha] Unban... Icon_minitime23.07.11 13:57

Ban Information
Name: Jaksha
SteamID: STEAM_0:0:1453961245
Reason: MRSH BREEE
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Dr.Who
Admin SteamID: VALVE_0:4:10152

Saga se nastavlja, lik je jako ljubomoran sto igram bolje od njega...
On mene ban, ja se zalim i tako u krug i nedogled...
Zalosno je to sto lik ne moze na drugi nacin da dominira, pa mora da se koristi admin povlasticama kako bi me nekako utisao.. i nabijao skor preko 300...
Nit ja igram na skor, niti za mesto na rank listi,niti zelim da se bilo kome zameram, dosta ljudi voli kad dodjem na server unosim pozitivnu atmosferu...
Elem, udjem malo cisto iz dosade jer ne mogu ceo dan da ucim, pa mi ovo dodje kao razonoda...
Bezbroj puta sam upload demoe razne, kumio ,molio i on se opet izivljava... a Head nece da mi nabaci imunitet... uostalom to sad nije ni vazno...
Cak sam jednom prilikom podneo i kandidaturu za admina, al to se iz nekog razloga ignorishe...
Na serveru je bio i Ruski, verujem da ce me podrzati... To sto Dr. ja smetam ja tu ne mogu ,ama bash nista da uradim... jedino da ne pucam na njega ili kad ga vidim da vadim noz... nek lik nabije skor mozda me tada nece ban.. Smile

kvalitet i iskustvo ne moram opet da dokazujem, ima linkova u predhodnim postovima, pa mi mrsko...
Kao sto sam i napisao u kandidaturi za admina :
Nekada sam se profesionalno bavio ovom igricom, pre otprilike 9-10 godina, da bi prestao sa svakom aktivnoscu pre oko 7-god... (tad su jos bili aktivni cs 1.3, 1.4 1.5) Sve u svemu, celokupno moje znanje sada usmeravan na madje igrace trudeci se da im prenesem znanje koje sam godinama sticao. Sada je od mene ostala samo senka (mislim na rafleks i preciznost) i trenutno se svrstavam u kategoriju bota, ali posto ni danasnja deca nisu kao sto su nekad bila uspevam nekako da im pariram u igri..

ako moze unban OK...
ako ne moze opet OK...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Jaksha] Unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: [Jaksha] Unban...   [Jaksha] Unban... Icon_minitime24.07.11 3:44

Brate ti se bas volis, cim ovolko seres za jedan unban>! Kapiram "Svaki ciganin hvali svoga konja" al de skrati spiku xD Hhah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
0rth0doX

0rth0doX


Broj poruka : 7
Datum upisa : 09.06.2011

[Jaksha] Unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: [Jaksha] Unban...   [Jaksha] Unban... Icon_minitime25.07.11 6:25

Ne kapiram u cemu je fora igrali smo protiv tebe i nije te bilo uopste tesko ubiti mada cesto si se stekao pored stepenica i iza onog zida sto zna da ide na zivce i podrzavam ako si zato dobio ban
Nazad na vrh Ići dole
Jaksha




Broj poruka : 7
Datum upisa : 27.02.2011

[Jaksha] Unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: [Jaksha] Unban...   [Jaksha] Unban... Icon_minitime25.07.11 16:42

naravno da nije bilio stakanje kod stepenica... sa nekim si me pomesao...
svaki demo koji sam upload to dokazuje... to nije moj stil igre...
Ban sam dobio jel sam imao par puta wallbang i to bas na jednoj osobi sto je izazvalo sumlju...i zato sam i dobio ban..
Nazad na vrh Ići dole
IvaN
Administrator
IvaN


Broj poruka : 134
Datum upisa : 06.06.2010
Lokacija : Beograd

[Jaksha] Unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: [Jaksha] Unban...   [Jaksha] Unban... Icon_minitime02.08.11 8:27

oo14 stavi ovakav avatar, uputi nas da ga pogledamo (šta misli o serveru), a onda i dalje igra? lol! Al' ajde nema veze...

E da Jaksha, unban sam te, ali ipak se malo štekaš...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[Jaksha] Unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: [Jaksha] Unban...   [Jaksha] Unban... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[Jaksha] Unban...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [Jaksha] Unban me...
» [Jaksha] Unban...
» [Jaksha] Unban + zalba na admina...
» [Jaksha] Unban + zalba na admina 2-deo ...
» Unban.me.ako.moze

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: KoImaCitDaBogDaMuCrkoKomp :: ZAHTEV ZA UNBAN-
Skoči na: